Ile zaoszczędziliśmy już na emeryturę?

Za nami tydzień, w którym prezentowałem zyski z akcji, komentowanych jakiś rok temu na stronie Finakademii. Wielu z was zgłosiło swój udział na niedzielne webinarium na żywo.

Instrukcje krok po kroku

Chodźmy dalej! Na niedzielę, 5.11, przygotowałem kolejne webinarium na żywo. Tym razem nauczę Was, jak wybieram akcje do mojego portfolio. Co najważniejsze, zobaczycie podsumowanie naszych działań od jesieni 2015 r.

Zapraszam!

Podczas webinarium będziesz miał okazję dołączyć do naszego tegorocznego kursu Zyskowne akcje Complete. Organizuję to tylko raz w roku! Oczywiście w trakcie niedzielnej transmisji – naszym dobrym zwyczajem – dostaniesz pełen wachlarz ciekawych bonusów oraz rabatów cenowych.

W ciągu ostatnich dwóch lat w kursie uczestniczyło ponad 700 uczestników. Aktywnie śledzimy nasze forum, udostępniamy nasze metody i dajemy instrukcje. A przede wszystkim otrzymujemy pasywne dochody, obserwując jak rośnie nasze bogactwo. W niedzielę możesz dołączyć do naszego klubu!

Dwa miesiące do bogactwa

Nie będzie to trwało latami, ale tylko 8 tygodni. Tak, droga do bogactwa potrwa tylko dwa miesiące.

Nauczysz się tego, co potrafi bogaty. Będziesz potrafił zbudować bogactwo. Nauczysz się budować pasywny dochód.

W spokoju, w pracy. Żadne wysiadywanie przed komputerem, żadna kosmiczna wiedza.

Zacznij od kilku złotych, (tydzień temu pokazywaliśmy, że wystarczy dosłownie pięć złotych). Będziesz się doskonalić, pieniądze będą napływać. Spróbuj sobie to wyobrażać: bez zmartwień o kredyt hipoteczny, pożyczkę itd. Zapewnisz sobie spokojną przyszłość.

Oto fakty

O tym będzie niedzielne webinarium internetowe. O faktach – zobaczycie, jak to robimy z ponad 1.000 kolegami!

Będziesz budować własne bogactwo. Będziesz miał pieniądze, które po Tobie odziedziczą Twoje dzieci, Twoje wnuki, prawnuki. Dołączysz do ponad 1.000 uczestników z ostatnich dwóch lat, którzy już posiadają te informacje i wykorzystują je do generowania zysków.

Oto wyniki spółek, które zaprezentowałem dwa lata temu:

  • J&J: +46 % + 5,5 % dywidendy
  • ExxonMobil: +10 % + 7 % dywidendy
  • Coca Cola: +16 % + 7 % dywidendy
  • VISA: +43% + 1% dywidendy
  • Monster Beverages: +16 %

W tym czasie uczestnicy zarobili aż tyle, co w ciągu dwóch sześcioletnich cykli oszczędzania. Albo i więcej.

To był dobry interes

Czego się dowiedziałem z opinii uczestników, to najbardziej popularną inwestycją był zakup podwójnej kombinacji dywidendy ExxonMobil + Johnson & Johnson. Uczestnicy ci zarobili prawie 35 procent w ciągu dwóch lat. Uczestnicy, którzy zainwestowali w tę podwójną akcje niecałe 3 000, mają już zwróconą cenę za kurs. Nie mówiąc już o droższych inwestycjach.

Drugą najbardziej popularną inwestycją był zakup pojedynczych akcji Johnson & Johnson. Tutaj wartość osiągnęła poziom powyżej 50%.

Trzecia najliczniejsza grupa zaczęła od ryzykownej Visy. Uczestnicy ci zyskali w ciągu 2 lat około 45 procent.

W niedzielę zobaczycie to „własne oczy“.

Tak wygląda dochód pasywny

Uczestnicy kochają to najbardziej: pieniądze stale wpływają na Twoje konto!

Już same dywidendy popularnej podwójnej kombinacji dają uczestnikom większe zyski niż kasy budowlane, dodatkowe ubezpieczenia emerytalne lub lokaty terminowe. Dywidendy – to jest  sposób na budowanie pasywnego dochodu.

W ciągu kilku miesięcy wielu uczestnikom zwrócił się koszt zakupu kursu. Tak szybko nie zwracają się żadne kursy językowe czy komputerowe.

Oto droga do bogactwa!

W niedzielę zaczynamy. Zobaczysz procedury, liczby, fakty. Dołącz do naszego klubu z dodatkowymi bonusami.

UWAGA, tylko podczas niedzielnego webinarium. Bądź tam, zdobądź maksimum wiedzy dla siebie!

Do zobaczenia na wspólnej drodze ku bogactwu.

Honza Dvořák

Tomáš Walter
Tomáš Walter jest inwestorem w akcje wzrostowe i wartościowe. W latach 2002-2004 był zatrudniony jako menedżer w Harrisburg w Stanach Zjednoczonych. W tym samym czasie studiował rynki akcji i od inwestorów amerykańskich uczył się sztuki inwestowania. Po powrocie z USA pracował dla wydawnictwa Ringier, firmy medialnej Mediafax oraz CME group. Obecnie zajmuje się projektami doradczymi oraz medialnymi i jest wysoko cenionym konsultantem w sprawach inwestycji.